ANASAYFA

BAŞKANIN MESAJI

"En önemli hazinemiz yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız olup istisnasız sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktayız."

"Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza, değerli katkıları ve bizlere duydukları güven ve bağlılıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla…"

NEJDET TISKAOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı Elcab | Nejdet Tıskaoğlu
Nejdet Tıskaoğlu

"1998'den günümüze Elcab Kablo

Yolculuğumuzun her parçası bizim için değerli. Elcab kablo ve ülkemize kattığımız tüm değerler için bu işin parçası olmuş herkese teşekkürler iyiki varsınız"

"Elcab Kablo olarak sahip olduğumuz kurumsal kimlik ve marka değeri anlayışı ile sektörün en hızlı büyüyen firmasıyız. Üretime başladığımız günden bugüne ürettiğimiz tüm ürünlerde müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak, çevreye ve topluma duyarlı üretim yapmak ve müşterilerimize en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti sunmak temel prensibimiz olup müşteri odaklı bu anlayış bize daha çok tercih edilme ve rakiplerimize karşı bir adım öne geçme avantajı sağlamaktadır.

En önemli hazinemiz yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız olup istisnasız sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktayız. Üretim sistemimiz kalite üretmek ve bu kaliteyi üretimin her alanına yayıp düzenli proses kontrolleri ile daimiyetini sağlamak için tasarlanmış olup, laboratuvar ve test alanlarımızda ölçüsel, elektriksel, fiziksel ve kimyasal analiz kontrolleri yapılmaktadır. Modern teknolojinin ışığında geleceğe dönük inovatif projeler üretip yüksek kapasite ile kaliteli üretim yaparak etkin ve verimli pazarlama stratejileri & üstün hizmet anlayışıyla müşterilerimize çözüm önerileri sunmaktayız.

Elcab Kablo olarak müşteri odaklı bir bakış açısıyla kaliteli üretim, zamanında teslim, çalışanlarımızın eğitim seviyesini yükselterek sürekli iyileştirme ve gelişim içinde olmak temel politikamız, Türkiye ekonomisinin güçlenmesine ve ülkemizin gelişen refah seviyesine ulaşmasına katkı sağlamak ana hedefimizdir. Bütün takım arkadaşlarımızla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yolumuza devam ediyor, geleceği inşa eden girişimci, yenilikçi ve vizyoner bir firma olarak, uzun vadeli hedefler belirliyor, sürdürülebilir iş modelleri geliştiriyor ve stratejilerimizi yeni fırsatlara adapte ediyoruz."